21 травня у Львові День кельнера

Share on Facebook

 
21 травня Львів вже вчетверте святкуватиме День кельнера. Гасло заходу: «Подаруй кельнеру квітку!» Організатори свята закликають містян цього дня прийти в улюблену кнайпу і подарувати улюбленому кельнерові квітку, подякувавши в такий спосіб офіціантові за його професійні та людські якості.

87

«Метою цього заходу є відзначення працівників сфери ресторанного бізнесу за їх важливу нелегку працю, підвищення престижу професій та якості обслуговування в закладах ресторанного господарства», - розповідають у департаменті економічної політики Львівської міської ради.

Традиційно у цей день власники та керівники закладів ресторанного господарства на декілька годин - з 18:00 до 21:00 год. - стають кельнерами – особисто приєднуються до обслуговування клієнтів своїх закладів. Визначатимуться ресторатори з місцем та годинами роботи - до кінця тижня. Kava зобов'язується дізнатися, хто де і коли обслуговувати гостей, і обов'язково подати цю інформацію.

Цьогоріч відзначення кращих кельнерів пропонується в два способи:

- проведення опитування клієнтів та відзначення переможців квітами та іншими нагородами у самих закладах 21.05.2012р.;

- визначення кращих кельнерів самими керівниками закладів (на їх власний розсуд) та нагородження їх грамотами директора департаменту економічної політики та подяками міського голови урочисто у Львівській міській раді 21.05.2012р. о 13.00 год. (пл.Ринок,1, в 202 кабінеті).

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: