20 квітня 2012 відбулася акція з висадки дерев, в якій прийняло участь більше 25 соціально-відповідальних компаній України

Share on Facebook

 
20 квітня 2012 відбулася акція з висадки дерев, в якій прийняло участь більше 25 соціально-відповідальних компаній України. На проспекті Глушкова, навпроти станції метро «Виставковий центр», в рамках дня Довкілля пройшла акція з висадки дерев, що була організована холдингом «Еволюшен Медіа» та Всеукраїнською громадянською організацією «Жива планета».

Захід відбувся за підтримки Державного управління охорони навколишнього середовища в м. Києві та Голосіївської районної у м. Києві державної адміністрації.

Акція пройшла за рахунок пожертвувань приватних і юридичних осіб. Всього було зібрано понад 15 тис. грн. на закупівлю посадочного матеріалу, - 68 якісних саджанців кущів та дерев віком 2,5-3 роки.

Генеральний директор холдингу «Еволюшен Медіа» Юлія Литвинова зазначила, що акція з висадки дерев стала частиною більш масштабного екологічного проекту під назвою «Зелене видавництво».

«Сьогодні з нами немає випадкових людей. Це друзі та партнери ініційованого нами рік тому екологічного проекту «Зелене видавництво». Суть проекту в тому, щоб перевести друковані ЗМІ на папір вторинної переробки. Цей проект став успішним. Всього за рік спільними зусиллями ми з вами зберегли від вирубки понад 120 дерев. А за підсумками 2011 року наш соціальний проект був визнаний провідним проектом в Україні», - розповіла Юлія Литвинова.

В заході взяло участь близько 100 активістів – представників від бізнесу та громадських організацій, які об’єднали свої зусилля та разом з представниками органів влади.

Всіх учасників привітав голова Голосіївської районної у м. Києві державної адміністрації – Незлал Олександр Григорович

«Хочу подякувати організаторам та учасникам цієї акції. Ми всі разом робимо дуже добру і важливу справу, яка з роками стає тільки більш важливішою для природи. На мою думку таких акцій необхідно проводити набагато більше, тому ініціативи в цьому напрямку від громадськості Держуправлінням завжди будуть підтримані. Дякую адміністрації, громадським організаціям та спонсорам заходу», - зазначив начальник Держуправління охорони навколишнього природного середовища в м. Києві, - Олександр Возний

Начальник Головного управління контролю за благоустроєм столиці Сергій Садовий особливо відзначив той факт, що в акції взяло участь багато молоді.

«Я представляю весь Київ, але мені приємно подвійно, тому що Голосіївський район завжди був знаковим в плані озеленення. Ще скажу, що дуже радий бачити тут багато молоді. У нас сьогодні молодь часто займається не тим, чим потрібно. А сьогодні ви робите те, чим будете пишатися все життя», - зазначив Сергій Садовий.

Президент Всеукраїнської громадської організації «Жива планета» Світлана Берзіна розповіла, що екологічні проекти стають модними в Україні і люди все більш охоче допомагають як фінансово, так і будь-якими іншими способами.

«В рамках цієї акції об'єдналися не тільки громадські організації, а й міська влада, і бізнес. Я хочу зазначити, що завдяки соціально-екологічним ініціативам бізнесу відзначається «ефект хвилі», мода на екологічне мислення, на екологічні «івенти». Це безумовно формує нову культуру ставлення до навколишнього середовища», - зазначила Світлана Берзіна.

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: