Майже 40 тонн неякісної продукції не потрапили у магазини Луцька

Share on Facebook

 

Працівники сектору ветеринарної міліції УМВС України у Волинській області контролюють дотримання ветеринарно-санітарних вимог під час технологічного процесу заготівлі, переробки, зберігання та реалізації продуктів тваринного походження.


Луцьк, мусор

Неабиякою проблемою є функціонування незареєстрованих цехів із переробки продукції тваринного походження – виробництво м’ясних напівфабрикатів, ковбасних виробів, посол і копчення риби. Як правило, ці цехи розміщуються у підвальних приміщеннях, які зовсім не відповідають санітарним вимогам. Керівники таких фірм використовують найдешевшу сировину невідомого походження. А виконання технічних умов виробництва, дотримання санітарії та безпеки, не кажучи про якість готової продукції, ніхто не контролює.

Також залишаються проблемними питання впорядкування торгівлі та забезпечення якості продукції тваринного походження, що реалізується на ринках. Найбільш небезпечним явищем є стихійна торгівля «з рук», при якій не проводиться контроль якості та безпеки продукції. Тож службою ветеринарної міліції спільно з іншими підрозділами внутрішніх справ і ветеринарною інспекцією було відпрацьовано 15 місць стихійної торгівлі.

Крім цього, з початку року працівниками ветміліції перевірено 697 підконтрольних об’єктів. До 100 осіб вжиті заходи адміністративного впливу. Винесено понад 93 приписи щодо усунення виявлених недоліків.

У результаті оперативно-профілактичних заходів протягом 2011 року не допущено до реалізації 39161 кг неякісної та забороненої продукції тваринного походження, з якої 23395 кг утилізовано.

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: