На смітнику опиняється третина світового продовольства

Share on Facebook

 

За даними ООН щороку близько третини всієї продукції аграрного сектора потрапляє у відходи. Споживачі багатих країн відправляють на смітник стільки продовольства, скільки разом виробляють усі країни Північної Африки. Овочі та фрукти, зокрема коренеплоди, є основними претендентами на звання «сміття».

 

373

ООН рекомендує країнам, що розвиваються, поліпшити ланцюг розповсюдження продукції, а розвиненим країнам зменшити споживання, аби припинити втрату такої кількості продовольства.

Варто розподіляти поняття «втрата продукції» та «марнування продукції». Перше відбувається у процесі виробництва, переробки та дистрибуції. Здебільшого це стосується бідних країн. Їм варто покращити технології та інфраструктуру виробництва. Марнування харчів більше стосується розвинених країн, споживачі та роздрібні мережі яких відправляють у смітник придатні для споживання продукти. Представники ООН критикують популярні маркетингові акції «Купуй один, отримай другий у подарунок». Вони впевнені, що такі заходи ведуть до прямого марнування продовольства.

Чимало харчів потрапляють до смітника через їхній непрезентабельний вигляд, тоді як у результаті опитувань, здійснених шведськими дослідниками, з’ясовано, що споживачі готові купувати продукти з неідеальним виглядом, аби вони були безпечними та смачними. Щороку на кожного споживача Європи та Північної Америки припадає більше 100 кг продовольчих відходів. 

 

УВАГА!

ЩОРОКУ

-  Світова втрата продовольства становить 1,3 млрд тонн.

-  Розвинені країни марнують 670 млн тонн харчів.

-  Країни, що розвиваються, втрачають 630 млн тонн продуктів.

-  Найбільш бідні країни марнують 150 млн тонн зерна.

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках Всеукраїнського органік журналу "ORGANIC UA" 07-08 (18)' 2011

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: