Чорниця допомагає впоратися з надмірною вагою

Share on Facebook

 

Фахівці з Дослідницької лабораторії Texas Woman's University встановили, що чорнична дієта сприяє схудненн.


чорниця

Вчені встановили, що чорниця істотно знижує утворення жирової тканини. Це обумовлено тим, що особливі поліфеноли, що містяться в ягодах, відіграють важливу роль у диференціації адипоцитів. Доведено, що поліфеноли чорниці пригнічують процес спеціалізації клітинних попередників адипоцитів і формування з них повноцінних жирових клітин, призначених для синтезу і зберігання ліпідів.

Дослідження, проведені на тканинних культурах мишей, показали, що високі дози поліфенолів пригнічують синтез ліпідів на 73%, а найнижчі - на 27% в порівнянні з контрольною групою.

"Ми хотіли визначити, яким чином вживання чорниці може перешкоджати ожиріння на молекулярному рівні. Нам як і раніше необхідно перевірити це на людях, щоб переконатися в тому, що немає побічних ефектів, і встановити ефективну діючу дозу. Ми розраховуємо на те, що чорниця допоможе запобігти утворенню надлишкової жирової тканини в тілі людини" , - пояснив керівник проекту.

Здатність запобігати ожиріння - це ще одна корисна властивість чорниці, яка доповнює довгий список отриманих раніше результатів. Також встановлено, що чорниця допомагає зміцнити серце і пам'ять, покращує метаболізм, а також сприяє продовженню життя.


 http://www.yuga.ru

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: