Флагман біодинамічного землеробства

Share on Facebook

 

Ім'я Алекса Подолінського для десятків тисяч людей в усьому світі є своєрідним символом практичного ведення біодинамічного сільського господарства. Адже саме ця людина, гідно продовжуючи естафету свого діда, видатного українського еколога, Сергія Подолинського, а також Рудольфа Штайнера, Ліл Коліско, Еренфріда Пфайффера, на практиці продемонстрував ефективність і всебічну корисність біодинаміки.


Алекс Подолінський

13 липня 2010 р. Алексу Подолінському виповнилось 85 років! Свій ювілей він відмітив в Україні, на батьківщині предків! Не зважаючи на свій поважний вік, цей чоловік продовжує займатися улюбленою, хоча і нелегкою справою.

Коли Алекс Подолінський читає свої лекції, він нібито бачить землю і говорить до неї. Це його особлива риса: він не пропонує абстрактних концепцій – він малює живу картинку в словах без будь-яких перебільшень та незрозумілих фраз. Він неначе втілює те, що хоче сказати у конкретну форму, обгрунтовуючи пункт за пунктом, розглядаючи предмет з різних сторін, і в одну мить усе стає зрозумілим і доступним, починаєш осмислювати суть в її початковій цілісності.

Алекс ніколи не посилається на статистику. Не потрібні йому порівняння і метафори. Картинки, які він малює, стають переконливо реальними. У його манері висловлювання присутні настрій і ритм, які пожвавлюють предмет його виступу. А абсолютна об’єктивність змісту у такій формі стає дійсністю.

Алекс Подолінський – вимогливий і безжальний, коли протистоїть брехні; він не терпить перебільшень чи чванства у журналістах, урядових службовцях та абмітних дурнях; він руйнує гіперболи й уникає поверхневих трактувань, якими часто грішать публічні люди. Він практично позбавляє кожного неактивного фермера дарма витрачати його дорогоцінний час.


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 07-08 (09)' 2010

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: