Органік від щирого серця

Share on Facebook

Здоров’я та шляхи його збереження – чи не найпопулярніша та найближча для кожного тема для обговорення.


день серця

Статистика свідчить, що найбільше людей у світі помирає від серцево-судинних хвороб та інсульту: 17,1 млн. чоловік гинуть щороку!

Починаючи з 2000 р., Світова Федерація серця проводить щорічну кампанію з метою донесення до жителів планети інформації щодо загроз розвитку серцево-судинних хвороб та інсульту. Наголошується на важливості здорового способу життя, так як кожен у цьому світі має насолоджуватись здоровим та довгим життєвим шляхом. Цього разу Світова Федерація серця закликає провести Ювілейний Десятий День серця під девізом «Подолаємо проблеми 

Євген Миловановз серцем разом»! Тема - пам’ятка для кожної родини та громади у всьому світі, що кожен з нас відіграє важливу роль у зацікавленні населення зменшити ризик виникнення інфаркту та інсульту. Працюючи разом, всі ми здатні заохотити один одного відмовитися від шкідливих дієт, займатися спортом, зменшити стрес, відмовитись від надмірного вживання алкоголю та паління.

80% людей з захворюваннями серця - мешканці країн з низьким та середнім доходом. Серцеві хвороби зачіпають не лише пенсіонерів, а й людей середнього віку. Однак, усіх цих трагічних смертей можна уникнути, якщо люди навчаться, не дивлячись на економічну кризу, спеку, пожежі та інші негаразди, зменшувати ризики виникнення хвороб серця. Тут найголовнішими є самоконтроль та самодисципліна, слідкування за дієтою, включення до раціону максимального числа сертифікованих органічних продуктів.

Згадаймо, що добре знані в органічному світі особи, що завжди віддавали перевагу здоровому харчуванню, прожили досить тривале життя: Єва Белфор – 92 роки, Масанобу Фукуока – 95, Алекс Подолінський цього року відмітив своє 85-річчя, будуючи плани на майбутнє! То ж не лише 26 вересня 2010 р., в День серця, варто пам’ятати про необхідність зміцнення здоров’я свового, рідних і нашої Землі!

 

Від щирого серця закликаю: живіть у стилі ОРГАНІК! Читайте більше на сторінках журналу  "ORGANIC UA" 09 (10)' 2010

 

З повагою,

Голова Правління Федерації органічного руху України

к.е.н. Є.В.Милованов

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: