Добро має бути...

Share on Facebook

Цього року всі ми, нарешті, по-справжньому відчули, що зима, - це не просто назва набору місяців, а справді пора року, що досить відрізняється від сусідніх з нею! Навіть зараз, коли березень вже переступив поріг, тепло відвойовує собі місце не так просто.


184

Земля ж намагається максимально наситити себе вологою, так щедро подарованою нам матінкою Природою цієї зими у формі снігу, льоду та постійно тут і там падаючих бурульок.

Органічний рух, як у світі, так і в Україні, теж поступово виходить з дещо уповільненого темпу зимового періоду розвитку. Одними з найяскравіших підтверджень цьому стали результати найбільшої у світі Міжнародної виставки органічних продуктів «БіоФах-2010», яка щойно завершила роботу у Німеччині. Десятки тисяч відвідувачів, тисячі експонентів, розмаїття чиїх 

165продуктів вражає навіть добре підготовленого фахівця! Чудове поєднання вікових традицій всіх народів світу та найкращих досягнень сучасної науки, в основі якої лежить прагнення збереження як всього навколишнього середовища, так і самої Людини, її здоров’я. І це в умовах масованого наступу на нас конвенційного виробництва з його отрутохімікатам, ГМО, штучними барвниками, ароматизаторами та іншим прихованим злом у яскравих шатах. Фраза Свєтлова «Добро має бути з кулаками» набуває особливого значення! Серця все більшого числа споживачів по всій планеті завойовуються сертифікованими органічними продуктами. І це не лише просто звичні продукти та напої. Навіть органічні троянди здатні бути не лише милі оку, а й стати частиною меню і навіть протистояти планам наркокартелів! І все ж, найперше, квіти, як відомо, - найкращий подарунок, особливо зараз, в чудовий День Весни, з яким вітаємо всіх чарівних жінок!

Від себе особисто та Правління Федерації органічного руху України бажаю вам, щоб кожен ваш день був сонячним і радісним! Нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають тисячі троянд та звучить романтична музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.


Давайте жити в стилі ОРГАНІК! Читайте більше на сторінках журналу  "ORGANIC UA" 03 (06)' 2010

 

З повагою,

Голова Правління Федерації органічного руху України

к.е.н. Є.В.Милованов

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: