Тваринництво має бути органічним

Share on Facebook

Органік… Достатньо коротке слово… Однак, не дивлячись на це, у багатьох воно викликає різний, хоч і конкретний асоціативний ряд.


тваринництво

У того, хто має більше відношення до села, виникають думки про тварин, та, вибачайте, гній. У когось це пов’язано з різними аспектами так званої органічної хімії, принаймні її шкільним курсом. Однак більшість наших читачів знає, що вже майже 70 років завдяки Родейлу та сотням тисяч, мільйонам його однодумців та послідовників цей термін характеризує агровиробництво без застосування штучних мінеральних добрив, хімічно-синтезованих засобів захисту, генетично-модифікованих продуктів, гормонів росту, підсилювачів смаку і т.п.

165

Органічний сектор охоплює найрізноманітніші сфери, при цьому достатньо сталою залишається теза про те, що в широкому сенсі повноцінним, високоефективним органічне виробництво може бути лише за умови здорового поєднання органічних рослинництва і тваринництва. При цьому, звісно, питання не лише в «м’ясоїдських» чи вегетаріанських уподобаннях споживачів.

Тварини – жива частина нашого світу, що не лише «бере» від рослинництва, але ще більше «дає» йому у різних формах. При цьому ми зобов’язані «по-людськи» ставитись до свійських тварин, щоб не лише отримувати від них якісну продукцію тваринництва, але й себе почувати ЛЮДЬМИ.


 

Давайте жити в стилі ОРГАНІК! Читайте більше на сторінках журналу  "ORGANIC UA" 04' 2009

 

З повагою,

Голова Правління Федерації органічного руху України

к.е.н. Є.В.Милованов

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: