Які миючі засоби можуть вбити ?

Share on Facebook

 

Таким чином всі пральні порошки, засоби для чищення, кондиціонери, загалом вся побутова хімія, яка вже так міцно увійшла в наше життя хоч полегшує життя, але "не за просто так".


миючі засоби

Ціна допомоги, наше здоров'я і здоров'я близьких.

Ось наприклад, чистящі пілати. Ці засоби містять феноли і крезоли, які чинять негативний вплив на стан нирок, печінки, шлунка і можуть викликати головний біль.

Кондиціонери для білизни мають різкий, часто дурманний запах, і білизні вони надають нескінченні аромати і ароматизатори. Для алергіків і астматиків це просто бомба.

А от миючі длл посуду хоч і відмивають відмінно посуд навіть у холодній воді, але в них міститься велика кількість шкідливих ПАР, які не можна змити з посуду і багато з цих речовин не розпадаються і накопичуються в різних органах. Відбілювачі ж мають в собі гіпохлорид натрію. Ця речовина щільно осідає у волокнах тканин одягу і білизни, але ще й дуже їдка. Якщо сушити білизну вибілені в маленькому, погано провітрюваному приміщенні, ви ризикуєте отруїтися парами. 

Засоби для миття вікон містять нашатирний спирт, який часто входить до складу таких рідин, він здатний викликати головний біль і подразнення очей і навіть дихальних шляхів.
Так, що не варто сильно захоплюватися мийками та чистками, краще частіше вологе прибирання, постійно провітрювати вікна і користуватися такими засобами лише за вкрай необхідності.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: