Вісім однодумців ЄС

Share on Facebook

europe_flag

 19 липня 2010 р. Японію було додано до європейського списку третіх країн, чиї органічні регуляторні програми вважаються еквівалентними органічному регулюванню ЄС. Декларація вносить зміни до попереднього списку, затвердженого Постановою ЄС № 471/2010 від 31 травня 2010 р. 


До раніше затверджених країн входять такі держави: Австралія, Нова Зеландія, Аргентина, Коста-Рика, Ізраїль, Індія та Швейцарія. Як і у випадку з шістьма іншими країнами списку, Єврокомісія, згідно з правилами зміненого регулювання, «на місці перевірила правила виробництва і заходи з контролю, які застосовуються в Японії, як передбачено статтею 33(2) Постанови ЄС № 834/2007».

 


Винятком до згаданої процедури є Швейцарія, чия органічна регуляторна програма була задекларована еквівалентною в рамках генеральної торгової угоди між ЄС та Швейцарією щодо торгівлі сільськогосподарською продукцією.

 

Джерело: www.goma-organic.org

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 09 (10)' 2010

19 липня 2010 р. Японію було додано до європейського списку третіх країн, чиї органічні регуляторні програми вважаються еквівалентними органічному регулюванню ЄС. Декларація вносить зміни до попереднього списку, затвердженого Постановою ЄС № 471/2010 від 31 травня 2010 р. До раніше затверджених країн входять такі держави: Австралія, Нова Зеландія, Аргентина, Коста-Рика, Ізраїль, Індія та Швейцарія. Як і у випадку з шістьма іншими країнами списку, Єврокомісія, згідно з правилами зміненого регулювання, «на місці перевірила правила виробництва і заходи з контролю, які застосовуються в Японії, як передбачено статтею 33(2) Постанови ЄС № 834/2007». Винятком до згаданої процедури є Швейцарія, чия органічна регуляторна програма була задекларована еквівалентною в рамках генеральної торгової угоди між ЄС та Швейцарією щодо торгівлі сільськогосподарською продукцією.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: