Від атомної радіації захищає місо

Share on Facebook

 

Результати численних досліджень атомної радіації після вибухів у 1945 р. на Хіросімі та Нагасакі, Чорнобильської катастрофи у 1986 р. стали знову актуальними у 2011 р. після чергової аварії на атомній станції у тій самій Японії.


суп, місо

Одразу після вибуху атомних бомб у Японії наприкінці Другої світової війни доктор Шінічіро Акізукі впродовж тривалого періоду проводив лікування жертв радіації всього в кількох кілометрах від епіцентру вибуху. Згодом він помітив, що ні він, ні його колеги не мали жодних симптомів впливу радіації. Доктор Акізукі тоді припустив, що вони захищені від смертельного опромінення завдяки соєвому супу місо, який споживають щодня.

У 1972 р. теорія Акізукі була підтверджена: вчені відкрили, що місо містить унікальний алкалоїд, який зв’язує та виводить з організму такий важкий метал, як радіоактивний стронцій. Не дивно, що після Чорнобильської катастрофи європейські країни імпортували з Японії тисячі тонн місо для профілактики та лікування променевої хвороби.

Пізніші дослідження довели ще один факт: чверть мільйона жінок та чоловіків, які щодня споживали суп місо, менше підлягали ризику захворювання на рак; інші ж мали швидший період реабілітації після тривалого курсу хіміотерапії.

Висновок один: люди, які регулярно споживають місо, мають значно вищу стійкість до радіації. Ферментований соєвий продукт допомагає виведенню токсинів з організму внаслідок стимуляції кровообігу та метаболічних систем.

 

Довідка. Суп місо – основа японської кухні – жива, натуральна їжа, багата на ферменти і корисні бактерії. Більше 70% японців починають свій день із чашки місо замість кави. Соєвий суп має зігріваючий та оздоровлюючий ефект і є відмінним джерелом енергії та поживних речовин.

  

www.mitoku.com

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 04 (16)' 2011

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: