Помер ще один піонер органічного руху

Share on Facebook

 

26 квітня 2011 р., менше ніж через місяць після свого 51-річчя, передчасно помер Ганс-Мартін Брайсінгер, добре відомий у всьому світі активіст органічного руху, який присвятив йому більше 25 років свого життя і стояв біля витоків зародження сертифікованого органічного виробництва в Україні.


Ганс-Мартін Брайсінгер

Він жив ідеєю зміцнення українсько-німецьких відносин в органічному секторі та сприяв упровадженню її у життя.

Важко переоцінити його внесок у розвиток органічного бізнесу в Україні – саме він почав активно просувати українські органічні продукти на європейський ринок. Наприкінці минулого століття Ганс-Мартін став одним з ініціаторів реалізації спільного проекту між господарством «Агроекологія», торговою компанією «Украгрофін» та німецькими партнерами щодо експорту до ЄС якісної органічної продукції з України. За його ініціативою вперше цей проект було презентовано в рамках Міжнародної виставки «Біофах» у Нюрнберзі у 2003 р.

Пана Брайсінгера пов’язував з Україною не лише бізнес. Зважаючи на його любов до драматургії та акторський хист, зі студентських років Ганс-Мартін захоплювався творчістю Миколи Гоголя. Завжди по приїзду він відвідував гоголівські місця на Полтавщині та, хоч і не розумів української, залюбки ходив на спектаклі до київських театрів. Він стверджував, що головне – відчути атмосферу на сцені, яку майстерно передають актори. Свої відчуття у вільний час він переносив на театральну сцену в Німеччині, де особисто грав, як правило, драматичні ролі.

За життя ми пам’ятаємо пана Брайсінгера як надійного партнера, який міг миттєво дати ґрунтовні поради з будь-якого питання не лише у світі органік. Німецькі колеги вважали його оптимістичною, веселою людиною, зазначивши, що вираз Чарлі Чапліна «День, проведений без сміху, можна вважати втраченим днем» цілком і повністю стосувався Ганса-Мартіна.

Ми глибоко сумуємо втратою неординарної особистості і з впевненістю будемо продовжувати шляхетну справу Ганса-Мартіна Брайсінгера!


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 05-06 (17)' 2011

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: