ГМО отримали порцію гострої критики від ЄС

Share on Facebook

 

«Генетично модифіковані культури не відповідають вимогам якості харчових продуктів, збалансованому харчуванню та збереженню природного біорізноманіття», – наголосив міністр сільського господарства ЄС Дачіан Кіолос в інтерв’ю румунській газеті «Adeverul», додавши, що ГМ-культури – зовсім не панацея для задоволення зростаючого попиту на продовольство у Європі та всьому світі.


Дачіан Кіолос

За його словами сільське господарство ЄС не повинно базуватися на виробництві дешевих продуктів, тому споживчий попит має бути задоволений якісною продукцією, яку не в змозі забезпечити ГМ-технології.

Пан Кіолос заявив, що підтримує традиційне сільське господарство, а ГМ-виробництво ризикує порушити довіру споживачів до якості продовольства, виробленого у ЄС. Замість того, щоб розвивати продуктивність ГМ-культур, дослідження в аграрній сфері мають бути спрямовані на розвиток асортименту та якості традиційних харчових продуктів. Європа завжди сприяла підтримці та розвитку сільського господарства, забезпеченню широкого асортименту продукції, підтримці місцевого виробника та розвитку виробництва з високою доданою вартістю, що несе пряму вигоду як для споживача, так і для фермера.

ГМО критикує і Комітет з питань навколишнього середовища, стверджуючи, що країни-члени ЄС зможуть відмовитися від ГМО і заборонити їх вирощування всупереч науковим рекомендаціям, якщо країни прагнутимуть зберегти деякі методи виробництва, підтримати певні продукти або захистити біорізноманіття чи природне середовище. Громадська стурбованість із приводу поширення ГМ-виробництва також може стати причиною обмеження чи заборони вирощування та виробництва ГМО в ЄС.

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 05-06 (17)' 2011

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: