Ірландський лосось летить до США

Share on Facebook

 

Відома американська продуктова мережа оголосила про появу нового продукту на своїх полицях – органічного лососю з Ірландії.

лосось

Мережа «Wegmans» обрала європейського постачальника, оскільки Міністерство сільського господарства США ще й досі не визначило поняття «органічні морепродукти», тому і відповідних органічних стандартів не існує. Європа ж має суворо визначені норми та пропонує зрозумілу сертифікацію для морепродуктів.

Постачальник контролює процес виробництва на кожному етапі. Працівники вирощують мальків у річці Комола, використовуючи лише натуральні органічні корми. Пізніше смолт спускається у затоку, де далі утримується у створених «басейнах». Чисельність риби у кожному «басейні» суворо контролюється, що наближає умови вирощування до природних.

Перевага нового продукту полягає в тому, що можна легко простежити виробництво риби від інкубатора до столу споживача, який може бути впевнений у натуральності й органічності продукту: лосось виловлюють, чистять, охолоджують і доставляють до супермаркету протягом доби. Філе продається за ціною 40,00 дол. за кг – для споживачів, що турбуються про власне здоров’я та навколишнє середовище і хочуть бути впевненими у якості та походженні обраного товару.


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 04 (16)' 2011

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: