Про сир, Швейцарію, органік…

Share on Facebook

органічний сир, переваги органіку

В районі Сан-Ім’єр в Швейцарських горах Юра в професійній сироварні працює Йозеф Шпільгофер. Молоко збирають щодня у 50 виробників з гірської місцевості (близько 700-1200 м над рівнем моря) та переробляють свіжим. Так виникає багато видів вишуканих сирів: Tête de Moine, Mont-Soleil, Gruyère, Bio-Renan (Demeter), Bio-Gruyère, Fromage-de-montagne du Jura та багато інших продуктів. Щотижня різні види сирів відсилають по всій Швейцарії. Близько третини всієї продукції складає експорт.

В рамках проекту Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань «Органічна сертифікація та розвиток ринку» Йозеф Шпільгофер у жовтні 2009 р. брав участь і успішно представив свій стенд на Першому Всеукраїнському Ярмарку органічних продуктів у Львові.

Пане Шпільгофер, як довго виробляється органічний сир в Сан-Ім’єрі?

Цей процес розпочався у 1989 р., тобто вже понад 20 років! Вирішальним проте був перехід не нашої сироварні на органічне виробництво, а насамперед постачальників молока. Для нашої сироварні була надзвичайно важливою співпраця більшості селян, щоб для виробництва органічного сиру було достатньо органічного молока.

Скільки сиру на рік Ви виробляєте?

Загалом ми переробляємо 6,5 млн.кг молока на рік. З цього близько 500 тис.кг - органічне молоко. Органічне та конвенційне молоко розділяється за дуже чіткими правилами. Незалежна сертифікаційна установа щорічно контролює нашу сироварню та наших виробників органічного молока. Лише так можна гарантувати, щоб при органічному зовнішньому маркуванні була органічна якість всередині!

Чи приніс перехід на органічне виробництво селян якісь переваги?

Безперечно так, швейцарська аграрна політика сприяла розвитку перш за все органічної продукції в цілому. Тому органічне виробництво сиру дає нам та селянам нові можливості на ринку. Крім того, на органічну продукцію краща ціна. Tête de Moine – найважливіший сир в нашому регіоні гір Юра та частина нашої традиції. Тому він захищений позначенням країни виробника. Ми експортуємо сир Tête de Moine переважно до Німеччини.

Які переваги має регіон гір Юра для виробництва органічного сиру Tête de Moine?

Найважливіша перевага полягає звичайно в тому, що селяни здавна знаходились ближче до виробництв органічної продукції, ніж на традиційних великих підприємствах на рівнині. Тут, у горах Юра, неможливим є таке ж інтенсивне виробництво, як в інших місцях, ось чому на всьому ланцюгу виробництва додають менше допоміжних речовин.

Чи є тенденція до переходу на органічне молоко?

Органік зараз є трендом. Багато селян думають про можливість виробництва інших органічних продуктів, наприклад, органічного м’яса. Проте, в даний час не так багато селян переходять на органічне виробництво, як раніше. Це, можливо, пояснюється тим, що вимоги до органічної продукції дуже високі. Органічне також означає перевитрати!

Ваш сир багато разів доводив, що він добірний і найкращий!

Так, з нашим сиром ми не одноразово отримували золоті медалі. Так, на міжнародній Олімпіаді гірського сиру за сир Tête de Moine, гірський сир Юра, а в минулому році за сир Bio-Renan, який має якість Demeter. В 2006 р. я виграв з сиром Tomme de chèvres de Couvers Швейцарську сирну нагороду, хоча сир з козячого молока є абсолютним нішевим продуктом. Ми співпрацюємо з постачальником козячого молока лише час від часу. Це завершує наш асортимент, показує нашу компетенцію і є одночасно цінним для навчання наших учнів.

Ви були минулого року в Україні на Першому Всеукраїнському ярмарку органічної продукції у Львові. Які Ваші враження?

Мене сильно вразили люди та піонери органічного руху в Україні. Це, звичайно, є повною протилежністю Швейцарі, де органічний ринок є дуже великим. Органічний ринок в Україні є ще молодий та маленький, але я вірю, що органічне виробництво має дуже великі шанси. Не останню роль в цьому грає те, що люди в Україні хочуть купувати здорові продукти, і через актуальні проблеми навколишнього середовища стали чутливішими до цього питання. Проект Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань «Органічна сертифікація та розвиток ринку в Україні» сприяє розвитку органічного ринку в Україні. Добре, що Швейцарія та Україна співпрацюють і досвід, здобутий нами протягом 20 років в Швейцарії та Європі, передається тепер Україні. ФіБЛ проводить тут більше, ніж просто піонерську роботу.

Як виглядало все в 1989 р., коли Ви лише починали з органічним виробництвом?

Ми першими в Швейцарії почали працювати з сертифікованим органічним сиром (Demeter). Тому ми мали перевагу на ринку і відповідно хорошу ціну! В наступних роках ми перевели все більше сиру на органічне виробництво і ринок зріс. Переконаний, що інвестиції того часу були варті вкладання та радий, що сьогодні в Швейцарії ми маємо такий широкий асортимент сиру.

Ви б експортували ваш органічний сир Tête de Moine в Україну?

Звичайно, негайно! На Першому Всеукраїнському ярмарку органічих продуктів, організовану Федерацією органічного руху України, люди підтримали наш органічний сир Tête de Moine. Попит тут вже є, нам потрібен лише зацікавлений партнер, який готовий продавати наш сир!

 

Марко Правдолюб

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 04 (07)' 2010

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: