Органік-бум серед знаменитостей

Share on Facebook

celebchan

Що трапилося? Здається, органічна косметика – новий бізнес-тренд серед знаменитостей! Нас дивують натуральним зволожуючим кремом від Джей-Зі, натуральною губною помадою від Бейонс, скрабом із червоною сіллю від Кевіна Федерляйна... Що ще нам розкаже магічний голлівудський шар?.. Спочатку на органічному ринку з’явився Джекі Чан, а пізніше ще і Стелла МакКартні!

 

Відомий актор, майстер конг-фу Джекі Чан приділяє велику увагу питанню високої якості пропонованих продуктів та надання послуг, а також проблемі захисту навколишнього середовища. Попри це, зірка вже має низку успішних бізнес-проектів, у числі яких – мережа ресторанів, фітнес-клуб та лінія одягу.

Певних успіхів актор досяг і в органічному секторі. Ще 16 листопада 2006 р. він оголосив про свій вихід на косметичний ринок, налагодивши виробництво власної лінії органічних засобів для догляду за шкірою «The Jackie Chan Skin Care Line», що стало визначною міжнародною подією у світі краси.

Косметична лінія, розроблена в партнерстві з Меггі Чу, вже представлена у Гонконзі й виходить на міжнародний ринок. У церемонії відкриття брали участь такі знаменитості Гонконгу, як Асука Бігучі та Хіро Хаяма.

На офіційному сайті актора зазначено: «Як продовження діяльності Джекі у справі охорони навколишнього середовища ця продукція складається з натуральних інгредієнтів, які не шкодять екології, а вся упаковка виробляється з перероблених матеріалів». «The Jackie Chan Organic Skin Care» – це екзотична колекція засобів для догляду за шкірою, що складаються з таких високоякісних інгредієнтів, як трави, плоди, овочі й термальна вода. Для збільшення терміну придатності продукту використовуються старовинні методи обробки.

Наприклад, зволожуючий крем з екстрактом вишні «The Sour Cherry Whip Moisturizer» (для зрілої, тьмяної шкіри) містить активні інгредієнти, зокрема екстракт кислої вишні та кукурудзяну бактеріологічну олію, які підвищують вологість шкіри та оживлюють її.

Косметична лінія «The Jackie Chan Organic Skin Care» звертає увагу на різноманітні проблеми шкіри, як наприклад, передчасне старіння, викликане УФ-промінням, вугрі, тьмяність шкіри. Регулярне використання цих засобів догляду забезпечить чудові результати.

Усі інгредієнти, які входять до складу косметичних засобів, вирощуються органічно переважно в Угорщині. Продукцію обережно збирають руками, щоб зберегти її силу і забезпечити якнайбільшу свіжість та природність для вибагливих споживачів, що мають проблеми зі шкірою. Весь асортимент органічної косметики має еко-пакування із вторинної сировини.

 

 

Здається, зірки не на жарт вирішили підтримати органічний рух у всьому світі. У №2, 2009 нашого журналу ми вже писали про колекцію органічного одягу від Стелли МакКартні. Проте, це не єдиний здобуток талановитої жінки! Навесні 2007 р. дизайнер модного одягу презентувала і лінію сертифікованої органічної косметики під ТМ «Care». Органічна лінія косметики містить 7 продуктів, наприклад, очисне молочко з лимонним бальзамом та екстрактом абрикосу, квіткова вода з ароматом липового цвіту та зеленого чаю.

Вартість косметичних засобів від іменитого дизайнера варіює від 30 до 70 Євро. До того ж косметична лінія «Care» позиціонується як косметика «унісекс», зважаючи на зростаючий попит на чоловічі засоби догляду за шкірою.

Серія органічної косметики «Care» від Стелли МакКартні містить 100% інгредієнтів натурального походження, 100% активних сертифікованих органічних інгредієнтів, 100% органічних ефірних олій. Нова лінія засобів краси виключає вміст синтетичних консервантів, силіконів та інгредієнтів тваринного походження.

 

Ось так тісно переплітаються у знаменитих людей акторські здібності, прагнення зберегти навколишнє середовище з чудовим комерційним успіхом на доволі конкурентному ринку.

 

Інна Колесник

Федерація органічного руху України

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 04 (07)' 2010

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: