Адріано Челентано проти "мирного атому"

Share on Facebook

 

Адріано Челентано звернувся до італійців через газету Corriere della Sera. Сповнений обурення на уряд Берлусконі  і самого премєра, він закликає співвітчизників взяти участь у червневому референдумі з питання про використання атомної енергетики. Вже зібрано більше 800  тисяч підписів проти будівництва АЕС.


Челентано

 

«В самий розпал японської трагедії, наш премєр не відступає. Він поспішив повідомити через своїх прихільників, що проект розвитку ядерної енергетики в Італії буде продовжений» -обурений Челентано
Співак нагадав, що у 80-х роках італійці на референдумі висловилися проти будівництва атомних електростанцій, але Берлусконі цього недостатньо.
«Я звертаюся до лівих, правих, комуністів, фашистів, студентів, членів ассоціацій і всіх інших -  заради Вашого блага, прийдіть на референдум. Природа вийшла з рівноваги. Ми будемо розчавлені якщо не зробимо цього». Челентано нагадав, що Італія знаходиться в сейсмонебезпечній зоні. Також співак сказав, що не вірить у надійність АЕС і нагадав про необхідність століттями опікуватися відходами від атомних станцій – «Ніхто не знає, як їх позбутися, тоді як вони заразили вже пів-планети. Політики про це знають, але продовжують дурити свій народ. Обіцяють їм фальшиве благополуччя, а все заради влади і власної наживи» - підсумував актор і співак.

 

http://www.nefti.net.ua

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: