На Землі настала нова кліматична епоха. Це після довгих болісних міркувань і аналізу визнали метеорологи.
Ніхто з них не може спрогнозувати, що буде із кліматом на планеті в найближчому майбутньому, пише «Обозреватель».
Що стосується найближчих двох років, то 2011 і 2012 роки виявляться переломними в так званому квантовому еволюційному стрибку. Його початок випадає на початок листопада 2011 року, закінчення — на першу половину 2013 року, зазначає видання.
Земля активно міняє свої вібрації, тому в люди ставатимуть все більш дратівливими, загострюватимуться хвороби. Особливий вплив природні зміни виявляють на психіку, що призводить до великої кількості масових протестів і безладів у всьому світі, йдеться у публікації.
Найближчим часом очікується ланцюг нових землетрусів практично по всій Землі. Не виключається цунамі навіть у Середземному морі.
Природа на початку травня ясно показала, що вона зовсім не така, як колись. У Польщі випав сніг, у США пройшла серія руйнівних штормів, в Італії — аномальна спека, у Сибірі — небувале тепло, у Москві стовпчик термометра стрибає, як йому заманеться.
На російському острові Діксон, який знаходиться у Карському морі, недалеко від Північного полюса, середньодобова температура перевищила норму на 16 градусів.
З 25 по 28 квітня на США обрушилися 362 торнадо, 312 — тільки за одну добу. Сезон дощів у Таїланді почався не в червні, як звичайно, а у квітні. У Великобританії суха й тепла для цієї пори року погода стала причиною лісових пожеж.
Ця зима в Арктиці була на 5 градусів теплішою.
Причиною змін клімату в Північній півкулі став зсув Гольфстріму на 8 миль, пише портал.
Про початок нової кліматичної епохи говорить і головний фахівець Московського метеобюро Тетяна Позднякова, слова якої наводить«Комсомольська правда»: «Уявіть глобус або карту світу. Раніше погода в нас була в «горизонтальну смужку»: циклони йшли із заходу на схід — з Атлантичного океану через Європу в Україну й Росію. Завдяки цьому сильні холоди залишалися на півночі, спека — на півдні, а в середній смузі був звичний помірний клімат: центр прикривали атмосферні фронти циклонів».
«Зараз же погода все частіше малює вертикальні смужки поперек звичного малюнка, — розповіла Позднякова. — З півночі на південь або з півдня на північ — уздовж меридіанів. У квітні саме так і трапилося: широка смуга тепла в Європі, потім — смуга холоду, а за нею — знову контрастна смуга спекотної погоди».
Причина « поперечної погоди» — у глобальному потеплінні, впевнені вчені.
< Попередня | Наступна > |
---|