Австралія б’є на сполох щодо можливого зникнення кенгуру

Share on Facebook

aukang

Австралійське видання «The Age» нещодавно повідомило, що десятки голодних та хворих кенгуру було знайдено померлими внаслідок виснаження та деформацій кісток і внутрішніх органів, спричиненими отруйними викидами місцевих заводів.

Поблизу Портленду (штат Вікторія) 49 кенгуру було вибракувано протягом лише одного дня з жахливими деформаціями зубів та кісток, що є прямим результатом вдихання та споживання фторидів, утворених у результаті плавлення алюмінію.

Після особливо великого вибракування експерти Мельбурнського університету здійснили розтин мертвих кенгуру, який показав, що всі тварини (крім однієї) страждали від хронічного отруєння фтором, що призвело до надмірного росту кісткової маси, ушкоджень суглобів у лапах, щиколотках і литках.

Хоча екологи постійно попереджають, що індустріальні викиди забруднюють повітря, флору і фауну, прісну воду, однак складно переконати суспільство у тому, що промислові викиди мають пряму дію безпосередньо на здоров’я людини та представників тваринного світу.

Остання експертиза популяції кенгуру у Портленді доводить, що часто від необдуманої людської діяльності страждають ті, хто не здатен самостійно покликати на допомогу.

Комітет захисту навколишнього середовища Австралії вперше вдарив на сполох лише у 2005 р., хоча проблеми зі здоров’ям і кульганням окремих кенгуру було виявлено ще у 2001 р.

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 05-06 (08)' 2010

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: