Індія: заслужена нагорода фермера-рекордсмена

Share on Facebook

 

Мадхава Редді був визнаний найкращим фермером та отримав нагороду від Дослідницького інституту сільського господарства Індії (IARI) на знак визнання його внеску у сприянні розвитку органічного виробництва та насінництва.


Індія, органічне фермерство

Як повідомив офіційний представник інституту IARI, Прем’єр-міністр Індії Манмохан Сінгх вручить пану Редді золоту медаль, грамоту та грошову винагороду у розмірі 50 тис. рупій (1000 дол. США) 3 травня 2010 р. на урочистому прийомі у Нью Делі.

Пан Редді отримав визнання національного рівня завдяки його зусиллям щодо сталого розвитку. Фермер займається вирощуванням кормових насінневих культур на площі 1 га, щоб збільшити продуктивність кормових культур у посушливих районах країни. Зараз Мадхава Редді заробляє 650 тис. рупій (14,5 тис. дол. США) на рік, вирощуючи сортове насіння кормових культур та овочі за органічними методами. Його досягнення не обмежують лише цим. Нещодавно він встановив рекорд, отримавши врожай 55 мішків рису з 1 га!

До того ж, не мавши можливості для розміщення свердловини на своєму невеликому полі, пан Редді знайшов альтернативне джерело для зрошення у глибокій ущелині недалеко від власного поля.

Мадхава Редді має лише 7 класів освіти, але зараз його запрошують одразу кілька фермерських організацій, щоб поділитися своїм досвідом та досягненнями у органічному сільському господарстві з іншими фермерами.

«Органічне сільське господарство – добрий метод господарювання, який дозволяє отримати високі врожаї навіть на невеликій площі. Тому, моя тяжка праця повністю себе окупає», - запевняє пан Мадхава Редді.

 

 www.expressbuzz.com


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 04 (07)' 2010

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: