Органічне агровиробництво - прибуткове

Share on Facebook

organichne-agrovyrobnyctvo-prybutkove


Кенія – чудова країна, багата своєю флорою і фауною, широко відома своїми національними парками. Проте подружжя Murangiri проживає в напівпустелі , яку важко порівняти з багатими зеленими землями району Runyenjes, розташованого на крайньому сході Кенії. Д-р Murangiri та його дружина Helen Murangiri – засновники однойменного фермерського господарства, вирішили перетворити своє господарство, розташоване на площі 11 га, на справжню грошову машину.

Історія ферми розпочалася у 1997 р., коли Helen вирішила покинути привабливий бізнес, розпочатий після того, як вона залишила свою посаду у Міністерстві природних ресурсів у 1983 р.

Вона придбала ферму ще у 1972 р, у той час як була вагітна за другою дитиною.

Не випадково, що саме її друга дитина – доросла дочка Ann Wanja, якій уже виповнилося 36 років - надихнула матір на перехід до органічного агровиробництва. Wanja, випускниця факультету садівництва Університету Egerton (США), щойно повернулася з навчання, ввібравши в себе новітній американський потяг до підтримки всього натурального.

Сім’я почала розвивати органічне агровиробництво на 3 га , згодом довівши площу до 7,5 га.

«Ферма заснована на принципі продовольчої безпеки”, – говорить Helen. Проте, незважаючи на велику популярність кукурудзи та бобів серед населення, ці дві культури не зможуть виправити продовольчу ситуацію в Кенії; фермери залишаються бідними, до того ж вони потребують ухвалення вимог продовольчої безпеки.

Вона говорить, що харчування - головний та потужний фактор підвищення стану здоров'я, запобігання та лікування хвороб, а також поліпшення якості життя.

“У більшості кенійських домівках і, навіть, на урядовому рівні, на жаль, відсутнє поняття взаємозв’язку між харчуванням та здоров'ям, тому чи можна говорити про харчову безпеку країни”, – зауважує Helen.

Натомість, ферма Murangiri робить акцент на традиційних свіжих овочах, які, за словами Helen, відіграють важливу роль у харчуванні кенійців, оскільки вони є головним джерелом вітамінів та добре доповнюють страви з кукурудзи, бобів та, часом, тушкованого м'яса.

«До того ж, – додає вона: зараз овочі можна вирощувати і продавати, як на місці у сільських областях, так і для міського споживання. Таке агровиробництво Helen називає “сільське господарство з комерційною метою”.

Система проста: Вирощуйте органічні культури, збільшуючи їх додану вартість. Розпочніть заробляти гроші. “Дозріле конвенційне манго повинне принести фермеру 5 кенійських шилінгів, але органічне манго буде коштувати вже 600-700 кенійських шилінгів”, – говорить пані Murangiri.

Застосовуючи планування та здоровий глузд, ця ферма, розташована у напівпустелі, поволі перетворюється на стійке аграрне господарство. Ніщо не вирощується на фермі без причини, навіть бур'яни, яких більшість орендарів намагалася б позбутися чи випалити, приносять гроші для ферми Murangiris.

Якщо бур'ян не отруйний для людини, його використовують безпосередньо в їжу або миють, сушать, подрібнюють до стану трав’яного борошна, або змішують з іншою продукцією.

Все, що отруйне для людини, шкідливе і для рослин та паразитів худоби, тому Murangiris відкрили формулу органічного пестициду та гербіциду, у якій використовуються певні види бур’янів, як наприклад Tithonia, змішані з листям тютюну, які використовуються для обприскування посівів та поголів’я худоби.

За словами менеджера ферми, Fred Kiio Kamula, органічна боротьба зі шкідниками залучає кумулятивний ефект багатьох складових, включаючи дозволений рівень ураження паразита, заохочення або навіть введення «корисних» організмів, ретельний вибір культур та дотримання умов сівозміни, а також механізація засобів контролю.

Усі ці складові забезпечують успіх контролю та захисту від шкідників - захист ґрунту та поліпшення його стану, внесення добрив, зрошення і т.д. - усі ці зусилля мають ефект лише у комплексі.

Ефективна органічна боротьба з шкідниками вимагає досконалого розуміння життєвого циклу та взаємодії шкідників. Боротьба з бур’янами проводиться механічно, термічно, а також використовуючи сидеральні культури та мульчу.

“На відміну від наших предків, які вирощували продукцію, зважаючи на вміст поживних речовин, кенійці, на жаль, усе більше надають перевагу смаковим якостям, ніж поживності їх страв. Цей факт є згубним для здоров’я.

Д-р Murangiri став популярною особою на всіх сільськогосподарських виставках та урочистостях в околиці, його ферму постійно відвідують найбільш відомі експерти органічного ринку. Фред говорить, що слава про ферму набула такого розголосу, що кожна установа в Embu, Meru і Siakago завчасно домовляються про зустріч та проведення лекцій щодо того, як жити за законами органіку.

Karimi гордо розповідає, що органічна ферма стає все більш популярною завдяки широкому висвітленню та сприянню подолання проблем токсичності продуктів харчування, набутої кенійським народом впродовж віків через неправильні звички у харчуванні.

 

http://africasciencenews.org/


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 01' 2009

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: