Вплив пестицидів та розвиток хвороби Паркінсона

Share on Facebook

hvoroba_parknsona


17 липня 2009. Завдяки новим результатам досліджень знову підтверджено вплив пестицидів на підвищення ризику розвитку хвороби Паркінсона, -- повідомляє видання Daily Mail.

Дослідження проведені у Даласі південно-західним медичним центром Техаського університету підтверджують сильний взаємозв’язок між кількістю пестицидів та частотою випадків виникнення хвороби Паркінсона у людей. Вчені впевнені, що результати їхніх досліджень доведуть необхідність зробити аналізи крові, які дозволять виявляти людей потенційно схильних до розвитку такої хвороби. Тому ті, хто потрапить до групи ризику, пройдуть курс профілактичного лікування та отримають нагоду провести заходи щодо виявлення ранніх стадій хвороби.

Попередні дослідження показали вміст понаднормової кількості хлор-органічних пестицидів (таких як DDT) у мозку людей із хворобою Паркінсона. Проте, нові дослідження вперше виявили специфічний пестицид у крові.

Вчені дослідили 113 людей віком від 50 до 89 років: 50 із них -- страждають на хворобу Паркінсона, 43 -- здорові та 20 -- мають хворобу Альцгеймера. Під час дослідження були зроблені аналізи крові на вміст 15-ти хлорорганічних пестицидів. Один із токсинів (Бета-ГХГ) був несподівано виявлений у крові людей із хворобою Паркінсона.

Бета-ГХГ був виявлений у 76% людей із хворобою Паркінсона у порівнянні з 40% здорових добровольців та 30% людей із хворобою Альцгеймера. Дослідження також довело, що рівень вмісту цього токсину у крові людей із хворобою Паркінсона був теж набагато вищим за показники інших груп.

 

www.naturalproductsonline.co.uk


 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 01' 2009

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: