Британські науковці відкрили причину підвищення кров’яного тиску

Share on Facebook

 
Британські науковці нарешті відкрили біологічні процеси, які призводять до підвищення кров’яного тиску в організмі людини. Це відкриття може вже невдовзі визначити абсолютно нові медикаменти проти цього небезпечного захворювання.

148

Як правило, підвищений тиск крові дуже поширений серед дорослих. Ці люди автоматично потрапляють в зону підвищеного ризику цілої низки хвороб, насамперед інфаркту, серцевої недостатності, ниркових захворювань та інсульту.

У медичному світі відомо, що на тиск крові впливають щонайменше три біологічні фактори – наскільки швидко б’ється серце, як широко і гнучко розкриваються та поводять себе артерії і, нарешті, скільки крові проходить через судини. Підвищення тиску крові спричиняється біологічним порушенням балансу цих трьох факторів.

Досі ученим не було відомо, що саме спричиняє в організмі людини цей дисбаланс.

Завдяки дослідам з’ясувалося, що брак діяльності протеїну призводить до звуження артерій і кровоносних судин, що само собою спричиняє майже автоматичне підвищення тиску крові.

Відкриття біологічного механізму виникнення цієї патології допоможе знайти нові ліки, які збережуть життя мільйонам людей, оскільки нормальний тиск крові – це ледве не основна запорука здоров’я нашого серця.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: