Єгипет: національні символи органіку

Share on Facebook

 

egypt

13 грудня 2009 р. у Каїрі після завершення роботи міжнародної конференції з проблем органічного землеробства міністр сільського господарства Єгипту заявив, що Сфінкс і піраміди Гізи стануть символами органічних продуктів, що випускаються в Єгипті.


"Емблема із зображенням пірамід і Сфінкса тепер буде присутня на всіх органічних продуктах, що виробляються в Єгипті, як символ якості та державної уваги до цієї галузі господарства", - заявив єгипетський міністр. Він також додав, що Єгипет у найближчі роки має намір значно збільшити обсяг виробництва органічних продуктів харчування, як для внутрішнього ринку, так і на експорт.


"Сьогодні ми здатні задовольнити лише 40% іноземних замовлень на єгипетські органічні продукти харчування, зокрема, на овочі та фрукти", - зазначив пан Абаза. Він акцентував увагу на тому, що уряд має намір вирішити цю проблему шляхом значних інвестицій в органічну сферу народного господарства, збільшення посівних площ під органічне землеробство, залучення найкращих фахівців, розвитку технологій органічного виробництва.Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 01-02 (05)' 2010


 
 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: