Німеччина: Органічний сектор підтримує нове лого " Без ГМО"

Share on Facebook

 

органічний сектор німеччини, нове лого без гмо, анти гмо, органік, органічна продукція

У Німеччині Асоціація споживачів органічних продуктів та багато інших органічних асоціацій вітає впровадження нового лого " Без ГМО", який нещодавно був презентований Міністром сільського господарства країни. "Це дуже великий вклад на шляху до безпеки споживачів," – підкреслює Директор Асоціації споживачів органічних продуктів.

 

ЄС прийняв лише вимоги регулювання невідповідності ГМО маркування харчових продуктів тваринного походження, проте споживачі вже хочуть знати, чи їх молоко або сосиски виготовлені без вмісту ГМО, - повідомляє Александер Бекк. Зараз необхідно пропагувати затверджений логотип серед населення. «Було б добре, якби уряд зараз діяв цілеспрямовано та рішуче і надав кошти на впровадження та просування логотипу на ринку."

 

Наприкінці серпня 2009 р. про перше використання логотипу “Без ГМО” було оголошено на прес-конференції, організованій Асоціацією фермерів за участі міністра сільського господарства Ілс Аігнер. Асоціація фермерів – одна з перших двох організацій, які розпочали використовувати логотип для маркування своєї продукції.

Міністерство сільського господарства, продовольства та захисту прав споживачів зареєструвало логотип «Без ГМО» та безкоштовно пропонує виробникам, які бажають розмістити подібне маркування на їх продукції. Уряд рекомендує проводити маркування і органічних продуктів, щоб дати зрозуміти споживачам, що органічні продукти завжди вільні від ГМО, як наприклад, «органік – без ГМО».

 

"Нове стандартизоване лого «Без ГМО» допоможе споживавам зробити свій вибір на користь продуктів, які не містять ГМО", – підкреслила Міністр Аігнер на презентації нового логотипу у Мюнхені.

Презентація такого стандартизованого логотипу була позитивно сприйнята асоціаціями споживачів та інших зацікавлених осіб продовольчого сектору.

Новий логотип для споживачів є гарантом того, що продовольчі товари з таким маркуванням не містять ГМО, навіть невеликих домішок.

 

Джерело: www.aoel.org; www.bmelv.de;


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 02' 2009


 
 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: