Як схуднути ? – Розпочніть із вживання кожного дня органічної їжі!

Share on Facebook

 

howtolooseweight

Одна із серйозних загроз для людської раси – всепроникаюче, постійне, навмисне маніпулювання продуктами харчування. Без сумніву, що забруднення їжі синтетичними хімічними речовинами (наприклад, пестицидами, гербіцидами, важкими металами, консервантами, барвниками, стабілізаторами, штучними ароматизаторами, підробленими вітамінами, гормонами росту, транквілізаторами, антибіотиками) у поєднанні з виробничими технологіями (наприклад, генна інженерія, опромінення, гідрогенізація й т.д.), призводить до того, що втрачається власна поживна цінність продуктів. Це і є основною причиною дегенеративних захворювань та ожиріння, в Америці і в інших державах світу. Наш організм не призначений для щоденного харчування генно-модифікованими продуктами. Щоденний прийом мікро дози токсинів протягом багатьох років чи десятиліть, а також позбавлення оптимального, поживного, здорового харчування, рано чи пізно призводить до виникнення дегенеративних хворіб.

Окрім цього, такий тип їжі також призводить до швидкого набору ваги, оскільки ми намагаємося живити наш організм їжею, яка була позбавлена будь-яких природних властивостей. Проблемою більшості американців є ожиріння, але окрім цього, вони ще й страждають від недоїдання. Щоб не боятись набрати пару лишніх кілограм, а також бути вільним від дегенеративних хворіб, ми повинні відмовитись від синтетичної їжі, а наш щоденний раціон має складатись, виключно з поживних, корисних, органічних продуктів.

 

Нижче подані основні поради, щодо схуднення:

  1. Їжте тільки екологічно чисту продукцію
  2. Оскільки продукти тваринного походження містять багато жирів, спробуйте рослинні дієти протягом 3 місяців.
  3. І звісно ж не забувайте за спорт та щоденні вправи, знайдіть в своєму графіку пару вільних хвилин протягом кожного дня і ви самі буде здивовані, як швидко ви втрачаєте вагу та в якій прекрасній формі знаходитесь. 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: