У вагоні-ресторані, де отруїлися 39 дітей, не працювали холодильники

Share on Facebook

 

У вагоні-ресторані, де отруїлися 39 дітей, не працювали холодильники. Про це повідомляє Головна транспортна прокуратура Казахстану.


Нагадаємо, 28 липня на станції Бельколь в Кизилординська області 39 дітей з ознаками харчового отруєння були зняті з поїзда сполученням Алмати-Атирау. Діти прямували додому з дитячого табору.

«Встановлено, що 27 липня на шляху пасажирського поїзда діти приймали їжу в вагоні ресторані згідно із затвердженим меню», - повідомили в прокуратурі.

Як відзначили у відомстві, транспортною прокуратурою, слідчо-оперативною групою ЛВВС на станції Кизилорда із залученням фахівців управління державного санітарно-епідеміологічного нагляду на залізничному транспорті у складі бригади епідеміологів, санітарних лікарів і бактеріологів проведена перевірка вагона-ресторану.

«Перевіркою вагона ресторану виявлені порушення санітарно-епідеміологічних норм, виражені у відсутності у вагоні гарячої проточної води, сертифіката на м'ясну продукцію, а також несправності холодильного устаткування, призначеного для зберігання харчових продуктів», - пояснили в транспортній прокуратурі.

«За фактом отруєння дітей в даний час проводиться дослідча перевірка, призначені лабораторні дослідження».

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: