Боліди Формули-1 стануть екорами?

Share on Facebook

 

З 2014 року машини Королівських гонок повинні перетворитися на гібриди і навчитися долати певну відстань при вимкненому бензиновому двигуні - тільки на електротязі. Пересування по піт-лейн буде дозволено тільки в такому режимі. А робочий об'єм основного двигуна, як вже повідомлялося раніше, зменшать до 1,6 л, і буде дозволено використання турбонаддува.


екокари, зелені авто

При в'їзді на піт-лейн гонщик буде зобов'язаний вимкнути основний двигун, а при виїзді самостійно включити його. Зрозуміло, така «гібридизація» вимагатиме збільшення потужності системи KERS в два рази. На думку інженерів технічного комітету FIA, подібні нововведення дозволять скоротити витрату палива гоночними командами на 35%. Дуже сумнівна «економія на сірниках», так як подібне скорочення витрати палива для більшості стаєнь істотної ролі не грає, а ось на розробку працездатною гібридної силової установки можуть знадобитися додаткові і дуже серйозні кошти. Не треба забувати, що і розробка нових 1,6-літрових двигунів коштуватиме чимало.

На думку президента FIA Жана Тодта, «Формула-1 є найбільш високотехнологічним видом автомобільного спорту, в якому повинні бути присутніми самі передові технології».

Якщо справа так піде і далі, то через кілька років стурбовані проблемами екології чиновники FIA запропонують зробити Формулу-1 стовідсотково «зеленою», а формульні боліди перевести виключно на електротягу. Спорт-то передовий ...

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: