Майбутнього таїландського прем'єра звинуватили у підкупі виборців дармовою локшиною

Share on Facebook

 

Виборча комісія Таїланду розслідує справу про роздачу смаженої локшини в обмін на голоси виборців, порушену стосовно Йінглак Чинават.


таїланд, премєр міністр"Заява з обвинуваченням у підкупі виборців шляхом роздачі смаженої локшини надіслали до виборчкому із провінції Накхон Ратчасима разом з вирізкою з місцевої газети з фотографією кандидата в прем'єри, публічно Смажаться традиційне блюдо з локшини" Пхат Тхаі ", - повідомив газеті генеральний секретар виборчкому Суттхіпхон Тхавічайкан .
Він додав, що заявник не бачив, як Йінглак Чинават смажила локшину на площі в місті Накхон Ратчасима під час її передвиборчого мітингу 31 травня, а "тільки звернув увагу на фотографію". Багато кандидатів під час виборчої кампанії публічно готували традиційні тайські страви. Порушенням тут може бути тільки одне: якщо приготоване політиком блюдо потім роздається виборцям безкоштовно", - заявив генсек Виборчкому.
"Не думаю, що це звинувачення може бути доведено. У нас є свідчення того, що пані Чинават не почала сама готувати локшину і роздавати її своїм прихильникам на мітингу, а просто підійшла до продавщиці локшини і запропонувала їй допомогу. Приготовлена ​​смажена локшина потім продавалася учасникам мітингу за звичайною ціною для цього продукту ", - сказав Тхавічайкан.
Обговорення заяви щодо Йінглак Чинават відбудеться у виборчкомі 12 липня, сказав він.
Йінглак Чинават очолювала передвиборну кампанію опозиційної партії "Пхиа Тхаі" ("Для Таїланду"), творцем і натхненником якої є її старший брат, колишній прем'єр Таїланду Таксин Чинават. Він був змушений вирушити в еміграцію після того, як його уряд був повалений військовим переворотом у вересні 2006 року, а потім таїландський суд заочно засудив його до двох років позбавлення волі за "інсайдерську" операцію з нерухомістю, яку здійснила його дружина під час терміну його повноважень .
Минулої неділі партія "Пхиа Тхаі" здобула перемогу на виборах, отримавши 265 з 500 парламентських мандатів.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: