Фестиваль вина на Закарпатті

Share on Facebook

 

16-18 квітня 2010 р. у м. Берегово (Закарпатська обл.) – найбільш угорськомовному місті України – відбувся Х Міжнародний фестиваль вина.


Берегово, фестиваль вина

В рамках фестивалю проходила книжкова виставка-ярмарок спеціальної літератури про виноградарство та виноробство, а також науково-просвітницька конференція з питань виноградарства та виноробства. Під час заходу відбулося прийняття нових лицарів до Берегівського винного лицарського ордена св. Венцела.

Як запевняють закарпатські винороби (самі в це глибоко вірячи), вино – напій кохання, ефективніший від «Віагри». А хороше вино – запорука міцного здоров’я, особливо тоді, коли до нього є добра закуска! Саме тому в рамках фестивалю відбулася й дегустація та демонстрація не лише закарпатських вин, а й м’ясних виробів, сирів: бринзи, вурди, селиського сиру. У фестивалі взяли участь активні члени Федерації органічного руху України – ФГ «Тізеш» та ФГ «Стойко», які пропонували відвідувачам високоякісну продукцію під торговою маркою «Пан Еко», зокрема органічні леквари, сиропи, соки, мед, сухофрукти, ковбаси та інші м’ясні вироби. Не дивлячись на те, що в Берегово органічні продукти було представлено вперше, вони викликали жвавий інтерес як у жителів Закарпаття, так і його гостей з інших регіонів України та зарубіжжя.

За підсумками проведеного конкурсу вина, переможцям вручалися медалі та грамоти. Відзнаки також отримали кращий кухар та найпопулярніший намет фестивалю.


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 05-06 (08)' 2010

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: