Чорний, білий, гарячий... 11 липня – Всесвітній день шоколаду

Share on Facebook

 

Цього року на святі шоколаду у Львові відомий кондитер із Закарпаття Валентин Штефаньо побудував шоколадне місто.  На створення міста пішло 200 кг солодощів.


свято шоколаду

Це свято виникло у Франції в 1995 році. День шоколаду швидко набув популярності і був підтриманий в Німеччині, Італії, Швейцарії, інших країнах як всередині Європейського союзу і за його межами.
У цей день проводяться різноманітні фестивалі та заходи, присвячені цьому чудовому продукту.
Наукою встановлено той факт, що в шоколаді є елементи, які сприяють як відпочинку, так і психологічному відновленню. Темні сорти шоколаду сприяють викиду ендорфінів - так званих гормонів щастя, які впливають на центри задоволення, покращуючи настрій і підтримуючи тонус організму. Так само існує гіпотеза, що шоколад володіє «протираковим» ефектом і здатний сповільнювати процеси старіння. На жаль вчені одностайно констатують той факт, що шоколад сприяє збільшенню маси тіла, але це аж ніяк не є його недоліком. Шоколад багатий поживними речовинами, в тому числі жирами, а значить і калоріями.
Існує думка, що першими навчилися робити шоколад ацтеки. Основною сировиною для виробництва шоколаду є какао-боби.
Всесвітній день шоколаду або World Chocolate Day відзначається щорічно 11 липня.
Хочеться також розповісти про святкування цього дня у Львові. Адже шоколад займає у житті львів’ян особливе місце здавна.
Уже наприкінці 18 століття львівські кондитери давали фору європейським майстрам. Нині у Львові не лише їдять шоколад, п’ють його гарячим, вживають каву з шоколадом, тістечка і торти, але й організовують у березні свято шоколаду. Про традиції львівського шоколаду розповіла кореспондентка Радіо «Свобода» в цьому місті Галина Терещук. «Передусім у Львові говорять не шоколад, а чоколяда. Історія львівської чоколяди починається з середньовіччя. У середині XV століття Львів був торгівельним центром, звідки чоколяда відправлялась з Заходу на Схід і навпаки. Так у місті з’явились солодощі зі Сходу і десерти з Франції. Цікаво, що виготовленням і продажем смаколиків займалися не лише пекарі, а й львівські аптекарі.

Уже у 1803 році на площі Ринок швейцарський кондитер Домінік Андреоллі відкрив цукерню. Господарями наступних таких закладів були переважно німці. А наприкінці XIX століття народився кондитерський цех. 

«Стада рожевих свинок з чоколядовими очками, різноманітні цукеркові овочі та фрукти, гриби, рослини, якісь скелі та урвища», - описав довоєнну цукерню Залеського видатний польський письменник Станіслав Лем. Краса марципанових різеб, аквафорити білої чоколяди, везувії тортів захоплювали не лише Станіслава Лема. Дітлахи не дозволяли батькам проходити повз цукерню, не завітавши по смачні марципани.

Нині цієї цукерні немає, але традицію гарячої чоколяди, марципанових смаколиків відроджують у чоколядовій кав’ярні «Золотий дукат». Тут можна випити гіркої гарячої чоколяди чи скоштувати марципанового лева, виготовленого вручну за рецептом 200-річної давнини на основі мигдалю. Для цього у Львів приїжджають туристи з Києва та Москви, розповідає знавець кави та шоколаду Руслан Чабан. «Львів’яни та гості зараз дуже полюбили гірку правдиву королівську чоколяду. Ми єдині, хто самі виробляємо такий напій з привезених какао бобів, ми їх чистимо, обробляємо і варимо. Ми робимо червону гарячу чоколяду, помаранчеву, чорно-білу, золоту з 24-ма каратами, яка омолоджує шкіру і є антибактеріальна».

Львів завжди був містом кав’ярень і цукерень з королівськими чоколядовими напоями, струделем з часів «Франца Цісаря», яблучком «у шляфроку» (халатику), маковою руллядою і сирником з чоколядовою поливкою. Що –що, а на цьому правдиві львів’яни розуміються».
Що занадто, то не здраво
Що стосується користі чи шкоди шоколаду для людини - все залежить від того, скільки і як його вживаєте, каже дієтолог Марія Гуліч. «Усе в цьому життя має бути в міру і зі смислом. Шоколад має бути делікатесом, ласощами, задоволенням. Він не має поїдатися кожен день зранку до вечора. У шоколаді сконцентровані біофлаваноїди, біологічно активні речовини, які позитивно впливають на організм».

301

Цього року на святі шоколаду у Львові відомий кондитер із Закарпаття Валентин Штефаньо побудував шоколадне місто.  На створення міста пішло 200 кг солодощів.

Аби створити місто, довелось використати більше 200 кг солодощів. У шоколадному місті є будиночки, палаци, Ейфелева і Пізанська вежі і навіть залізниця.

Як зізнався сам автор шедевру, робота ця досить копітка і вимагає чималих навичок. Адже будівництво міні-будиночків і веж з шоколаду можна порівняти хіба що з ювелірною майстерністю. Над створенням міста Штефоньо довелося працювати три дні.

Окрім того, на святі встановили і рекорд України - з 15 тисяч шоколадних доміно розміром 50 на 25 мм кожне склал найбільше в країні серце. Це логотип фестивалю, приуроченого цьогоріч до Дня святого Валентина.

Ще на Святі шоколаду показали високу і солодку моду. Дівчата вийшли на подіум у вишуканих шоколадних сукнях. Під час показу моделей на подіумі поливали шоколадом, кремом та іншими солодощами. Так що моделі на очах глядачів перетворювалися з просто гарних дівчат у справжні цукерки.


Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: