На кожного українця припадає по 50 кг пластику

Share on Facebook

 

Медики б'ють тривогу - необхідно терміново обмежити використання полімерних матеріалів у харчовій і легкій промисловості, тому що безпечного для здоров'я пластику за нинішніми технологіями виробити неможливо.


поліетиленПровідний науковий співробітник Інституту гігієни й медичної екології ім. О. М. Марзеєва Василь Ляшенко підкреслив, що в часи наших бабусь на кожного українця припадало по 5 кг полімерних матеріалів, а зараз ця цифра виросла у десять разів і становить близько 50 кг.

 

Полімери вкрай небезпечні для людини. Крім того, їх дія на людський організм ще до кінця не вивчена. І це при тому, що, наприклад, одяг сучасної людини на 70-80% складається із полімерних матеріалів.

Крім того, сьогодні багато людей п'ють гарячі напої із пластикових стаканчиків. Однак мало хто замислюється, що пластикова тара зовсім не призначена для використання під гарячу продукцію. Як стверджує Василь Ляшенко, в усьому цивілізованому світі вже давно відмовилися від використання пластикової тари при вживанні гарячих страв і напоїв.

Результат регулярного вживання гарячої продукції із пластикового посуду – це як мінімум гостра алергійна реакція організму, а також розвиток хвороб внутрішніх органів.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: