Росія обмежила імпорт українського сиру

Share on Facebook

 

Нацiональний союз виробникiв Росії ("Союзмолоко") пропонує обмежити iмпорт до РФ сиру, насамперед з України.


сир

Про це заявив голова правлiння союзу Андрiй Даниленко, повідомляєІнтерфкс-Україна.

"Нас дуже непокоїть ситуацiя з iмпортом сирiв, причому не лише з Бiлорусi, а й з України, з країн далекого зарубiжжя, насамперед iз Нiмеччини", - сказав він.

Причому, зазначив вiн, "в Українi обсяг виробництва молока не зростає, зате виробництво сирiв, хоч як дивно, збiльшується гiгантськими темпами".

"При цьому Україна є найбiльшим iмпортером тропiчних олiй у свiтi. В нас є багато запитань щодо якостi українського сиру, ми маємо факти, якi пiдтверджують, що в ньому мало молока, а 70% того, що є, закуплено на приватних подвiр'ях, i його якiсть досить суперечлива з точки зору ветеринарної безпеки", - заявив Даниленко.

За даними союзу, рослиннi олiї тропiчного походження було виявлено в українськiй i литовськiй молочнiй продукцiї.

Як заявив Даниленко, наразi в Українi працюють росiйськi ветфахiвцi, якi здiйснюють аудит молочних пiдприємств-постачальникiв щодо дотримання росiйських ветеринарно-санiтарних вимог.

Прес-секретар Россiльгоспнагляду Олексiй Алексєєнко пiдтвердив, що фахiвцi служби перебувають в Українi вже пiвтора тижня.

"Результати перевiрки дадуть багато, нашi фахiвцi перевiрятимуть i технологiю виробництва молочної продукцiї", - сказав вiн.

 

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: