Україна та Нідерланди: збережемо природу разом!

Share on Facebook

 

В Україні зусиллями громадських організацій здійснюється велика кількість екологічних проектів, спрямованих на добру справу – збереження довкілля, рослинного та тваринного світу, озеленення спустошених територій, подолання негативних наслідків діяльності та впливу людини на природу.


сакура

Не залишається осторонь і Федерація органічного руху України, яка не лише підтримує та популяризує органічний сектор у нашій державі, але й докладає зусиль щодо збереження біологічного різноманіття карпатської частини басейну Дністра, з минулого року реалізовуючи за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні спільний проект у рамках програми МАТРА.

У квітні 2011 р. в межах проекту в Самборі Львівської області відбулася масова висадка дерев – юні екологічно свідомі добровольці-школярі «озеленили» головну площу свого старовинного міста. Тепер молоді сакури на площі Ринок милуватимуть своїм буйним цвітом око мешканців та гостей Самбора, сповіщаючи щороку про прихід весни. Цього ж дня учасники заходу встановили і новенькі домівки для шпаків.

Наступним кроком (після кількамісячної клопіткої роботи) став випуск Федерацією органічного руху України посібника «Біологічне різноманіття басейну Верхнього Дністра та проблеми його збереження» з картами поширення рідкісних птахів, риб, рослин і тварин у регіоні. Видання спрямоване на те, щоб цілісно та в систематизованій формі ознайомити читача з рідкісними представниками рослинного і тваринного світу, який потребує особливої уваги з нашого боку, і найбільшими проблемами, які існують у взаєминах людини і природи в басейні верхів’я Дністра. Допитливі читачі дізнаються про найцікавіші види рослин і тварин, занесені до Червоної книги України.

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 05-06 (17)' 2011

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: