Прес-тур журналістів національних ЗМІ до органічного господарства «Агроекологія»

Share on Facebook

 

18 травня 2011 р. в рамках проекту Держземагентства України та Світового банку, за підтримки Федерації органічного руху України, успішно відбувся прес-тур журналістів національних ЗМІ до органічного господарства «Агроекологія» (Шишацький р-н Полтавської обл.).


агроекологія

У рамках заходу, в якому прийняли участь понад 20 журналістів з провідних теле-, радіоканалів та друкованих ЗМІ, співзасновник ПП «Агроекологія» Герой України Семен Антонець, Голова Правління Федерації органічного руху України Євген Милованов, представники Шишацької районної державної адміністрації, Державного агентства земельних ресурсів у Полтавській області, керівники Полтавської державної аграрної академії поділилися, зокрема, своїм баченням питань шляхів забезпечення в сучасних умовах родючості ґрунтів і не допустити їх цілковитого виснаження; впливу орендних стосунків забезпеченню родючості; чи збираються великі аграрні підприємства купляти землю після скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення?

Особлива увага журналістів була звернена на проблеми та перспективи розвитку органічного землеробства після нещодавнього прийняття Верховною Радою Закону України "Про органічне виробництво", передумови задоволення зростаючого попиту на органічні продукти в Україні.

 

Учасники прес-туру змогли ознайомитись з полями та тваринницькими фермами ПП «Агроекологія», що одним з перших в Україні перейшло на органічні методи господарювання.


http://www.organic.com.ua/

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: