Органік до столу

Share on Facebook

IMG_877612 грудня 2018 року у м.Хмельницькому відбулася Подільська органічна конференція «Від землі до столу". На конференції, організованій Центром інформаційної підтримки бізнесу у м.Хмельницький, за підтримки Європейського Банку реконструкції та розвитку, зібралося понад 100 учасників. 

Перед зібранням виступив Голова Правління Федерації органічного руху України Євген Милованов, який у своїй доповіді «Органічне виробництво в Україні: основні тенденції» зупинився не лише на поточному стані розвитку органічного сектору в нашій державі, але й на його перспективах. У своєму виступі він, зокрема, звернув увагу присутніх на нових можливостях, які відкриваються перед виробниками нішевих органічних продуктів, особливо при виході на міжнародні преміальні ринки збуту.
Учасники конференції з великим інтересом вислухали доповіді Віталія Ішмурата, Володимира Іванюка, Миколи Бикова, Олександра Приходька, Назара Приведенюка, Олександра Дуди, Володимира Білко та багатьох інших експертів. 
Дуже корисною та актуальною стала доповідь представника компанії «Єврофінс Агро Тестінг Україна» Анара Рахметова, де особлива увага була приділена аналізу стану поширення ГМО у світі, а також підходів щодо визначення кількісного та якісного вмісту ГМО у сої, кукурудзі та іншій продукції. 

Як повідомляє ORGANIC UA, інтерес до органічного виробництва на Поділлі зростає і до 2019 року прогнозується, що число агровиробників, які займаються органічним рослинництвом і тваринництвом сягне двадцяти, чому, зокрема, має сприяти реалізація обласної Програми розвитку агропромислового комплексу на 2017-2021 роки.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: