На Буковині фінансуватимуть органік

Share on Facebook

11soya14 листопада 2017 р. Сімнадцятою сесією Чернівецької обласної ради прийнята «Комплексна програма підтримки розвитку сільського господарства Чернівецької областіна 2017-2022 роки». У даній програмі народні обранці продовжили добру справу своїх колег з інших областей держави, одним із напрямів передбачивши можливість часткового відшкодування органічним виробникам області вартості послуг із сертифікації. На даний напрямок програмою передбачено 500 тис. гривень з обласного бюджету та бюджетів органів місцевого самоврядування.

У Департаменті агропромислового розвитку Чернівецької обласної державної адміністрації зазначають, що протягом 2018-2022 років суб’єкти господарювання якіотримають відповідний органічний сертифікат, матимуть змогу звернутися щодо отримання відшкодування вартості послуг із сертифікації до 50 тис. гривень із обласного бюджету та ще 50 тис. грн. з районного, або з бюджету відповідних об’єднаних територіальних громад.

Як з оптимізмом пояснює Голова Правління Федерації органічного руху України Євген Милованов, раніше схожі програми, в яких передбачена підтримка органічних виробників, були прийняті на Житомирщині, Львівщині, Волині, Кіровоградщині, Полтавщині, Чернігівщині і найближчим часом можна очікувати посилення уваги щодо підтримки органічного сектору і в інших областях України.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: