Органічним виробникам Полтавщини компенсують всі витрати?

Share on Facebook

0a3За відсутності поки що фінансової підтримки органічних виробників на національному рівні, ініціативу в свої руки все активніше та успішніше беруть народні обранці в областях. Зокрема, 12 жовтня 2017 р. Полтавською обласною радою прийнято рішення затвердити Програму розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.
У рамках цієї Програми передбачена компенсація в розмірі 100% понесених витрат у зв’язку із проведенням та підтвердженням відповідності виробництва органічної продукції (сировини) та отриманням сертифіката відповідності у рослинництві, тваринництві та переробці сільськогосподарської продукції, в т.ч. у перехідний період, незалежно від видів сільськогосподарської діяльності та видів продуктів переробки.
Актуальним також є те, що Програмою передбачена можливість компенсацій в розмірі 20% вартості поставленої органічної продукції дитячим дошкільним, шкільним, медичним та соціальним закладам області на умовах державних закупівель.
ORGANIC UA повідомляє, що раніше подібні програми, в яких передбачена підтримка органічних виробників, були прийняті на Житомирщині, Львівщині та Чернігівщині. Як запевняє Голова Правління Федерації органічного руху України Євген Милованов, найближчим часом можна очікувати прийняття схожих регіональних програм підтримки органічного сектору ще в декількох областях держави, що здатне стати додатковим імпульсом для стрімкішого розвитку органічного руху в усій Україні.
Детальніше з умовами згаданої Програми можна ознайомитися на офіційному сайті за посиланням (див. ст. 30): http://www.oblrada.pl.ua/ses/7/18/552.pdf

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: