Конкурс «Органік 2010» відзначив активістів року

Share on Facebook

 

ukrinform_press-center

2010 рік був плідним на різноманітні події в органічному секторі України. Проведено безліч феєричних ярмарків, виставок та фестивалів, де активні вітчизняні виробники органічної продукції представляли споживачам свої досягнення.

Все більш активними стають споживачі, збільшуючи попит на органічну продукцію. Засоби масової інформації, у свою чергу, не залишались осторонь, висвітлюючи всі проведені події та інформуючи суспільство про необхідність звернути увагу на якість продуктів, які щоденно споживаємо.

Зважаючи на ці факти, 21 грудня 2010 р. у Прес-центрі інформаційного агентства "Укрінформ" відбулася прес-конференція «Підведення підсумків проведених ярмарок і фестивалів органічних продуктів у 2010 р. Нагородження переможців.»

Учасниками прес-конференції стали: Голова Правління Федерації органічного руху  України Євген Милованов, менеджер Асоціації учасників органічного виробництва «Біолан Україна» Ніна Антощенко, директор ТОВ «ТД «Органік Ера» Олена Березовська. Було запрошено іноземних експертів: менеджера швейцарсько-українського проекту «Сертифікація в органічному сільському господарстві та розвиток органічного ринку в Україні» Тобіаса Айзенрінга та координатора проекту Наталю Прокопчук.

За результатами діяльності в 2010 р. найкращі виробники, переробники, торгові марки та інші активні учасники органічного руху України були нагороджені почесними дипломами в таких номінаціях:

- найкраще підприємство-виробник сертифікованої органічної продукції рослинництва – ПП «ГАЛЕКС-АГРО». Спеціалізується на вирощуванні товарного зерна та бобових, а також насіння цих культур;

 

- найкраще підприємство-виробник сертифікованої органічної продукції тваринництва – ТОВ «ЖИВА ЗЕМЛЯ ПОТУТОРИ». Спеціалізується не лише на вирощуванні зернових та кормових культур, але і тривалий час розводить велику рогату худобу;

 

- найкраще підприємство-переробник сертифікованої органічної продукції – ДП ДАК «ХЛІБ УКРАЇНИ» НОВОУКРАЇНСЬКИЙ КХП. Спеціалізується на виробництві сертифікованих органічних пластівців під ТМ «Геркулес»;

 

- найкраща регіональна підтримка органічного руху України – ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ;

 

- найкраща торгова марка сертифікованої органічної продукції – «ПАН ЕКО». Під цією торговою маркою, що визнана в Україні найкращою вже вдруге, виробляються сертифіковані органічні соки, сиропи, леквари, сухофрукти, мед тощо

 

Почесні дипломи отримали журналісти та ЗМІ за найкращі статті про органік та найкраще висвітлення подій та заходів в органічному секторі нашої держави, зокрема:

- найкраще радіо щодо висвітлення теми органік – НАЦІОНАЛЬНА РАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ;

 

- найкращий журналіст телебачення щодо висвітлення теми органік – ТЕТЯНА АНКУДІНОВА з «ICTV»;

 

- найкраща газета щодо висвітлення теми органік – «АГРАРНИЙ ТИЖДЕНЬ. УКРАЇНА»;

 

- найкращий журналіст преси щодо висвітлення теми органік – НАТАЛІЯ ГРОМОВА з журналу «НАДЕЖДА ПЛАНЕТЫ»;

 

- найкраща телепередача щодо висвітлення повного циклу органічного виробництва – ПЕРШИЙ ДІЛОВИЙ КАНАЛ;

 

- за оперативне інформування щодо заходів органічного руху України – ІНФОРМАЦІЙНА КОМПАНІЯ «ПроАгро».

 

Органічні продукти українського походження продовжують активно заповнювати внутрішній ринок, знаходячи постійних поціновувачів. Смакуймо найкращі сертифіковані українські органічні продукти!

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: