14 людей отруїлися на Тернопільщині

Share on Facebook

 

Зранку 9 серпня до інфекційного відділення Теребовлянської центральної районної лікарні Тернопільської області з ознаками харчового отруєння госпіталізовано 14 людей. З них 5 – діти. Про це повідомили у прес-службі МНС України.


Постраждалі 7 серпня перебували на весіллі с. Великий Говилів Теребовлянського району, де вживали страви домашнього приготування. Загалом на святкуванні було близько 120 людей. Те

Госпіталізовані перебувають у задовільному стані. Фахівці районної СЕС здійснюють комплекс регламентованих санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів. Причина захворювання – встановлюється.

Ситуація перебуває на контролі ГУ МНС в Тернопільській області.

Нагадаємо, нещодавно під час поминок на Черкащині отруїлись 16 осіб. Хворим встановлений діагноз “Гострий гастроентероколіт середньої важкості”.

А 16 липня відбулося масове отруєння людей на весіллі, що святкувалося у приміщення їдальні Львівського технічного коледжу при Національному університеті “Львівська політехніка”. Страви до столу готували працівники Львівського ліцею торгівлі та послуг, а також родичі молодих. Тоді до лікарні потрапили 66 осіб.

 

Джерело:  УНН

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: