Визначені найбрудніші міста України

Share on Facebook

 

Новини України. 20 липня. Дніпродзержинськ перестав бути найбруднішим містом України. За даними моніторингу, проведеного в центральній біофізичної обсерваторії, у цьому рейтингу він спустився на третє місце, поступившись пальмою першості Маріуполю та Макіївці.


МакіївкаДля виходу з екологічної кризи Дніпродзержинську довелося витратити близько 1,5 млн грн.

"Прибрано багато стихійних звалищ, сухостійних, аварійних дерев, а завдяки тому, що підприємства виконують заплановані заходи, йде зниження викидів в атмосферу шкідливих речовин", - повідомив начальник управління охорони навколишнього середовища Дніпродзержинська Андрій Можейко і додав, що зараз проводиться другий етап робіт з очищення міста, який планується закінчити до кінця цього року.

Всього ж в програмі 3 етапи. В даний момент виділено 1,5 млн грн. на розчищення каналу Єлизаветівського котловану, рекреаційної зони під Дніпродзержинськом, яку жителі області охрестили Блакитними озерами.

Проте до досконалості індустріальному містечку ще далеко, адже його підприємства оснащені застарілою технікою і далеко не новими очисними спорудами.

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: