Органічні грядки на студентському подвір’ї

Share on Facebook

Поки мільйони студентів проводять левову частку свого часу в соціальних мережах на кшталт «Однокласників» чи «В контакті», граючись у гру «Фармандія», висаджуючи кібер-рослини та вирощуючи кібер-свиней, група американських студентів з університету Вашингтона займається справжнім фермерством прямо у студмістечку.


органічні грядки

Унікальну ферму у 2004 р. заснувала невелика група професорів, молодших наукових співробітників та студентів. З того часу команда активістів зросла до 50 студентів на регулярній основі та ще більше тих, хто працює там час від часу.

«Ми створили цю ферму з метою навчити студентів правильно обирати продукти харчування та розповісти про вплив на здоров’я нашого вибору, – пояснює Елізабет Віт, засновниця та інструктор із біології. – Праця на фермі – найкращий шлях для студентів стати частиною процесу виробництва: від сортування насіння, висаджування рослин до збирання врожаю. Так вони на власні очі бачать, де і як виросли продукти з їхнього столу».

Площа всієї ферми становить усього лише 10 соток, проте на такому невеликому клаптику землі вирощують 70 різних культур, зокрема капусту, моркву, гриби, а також доглядають курей, утримують кілька вуликів із бджолами та власноруч готують компост. Невелика площа в межах міста змушує використовувати різноманітні підставки, дахи, огорожі, інший вільний простір.

«Найбільше мені подобається те, що ця ферма – для студентів, – говорить її директор, студент Бреді Раян. – Якщо хтось зі студентів забажав виростити якийсь улюблений овоч – будь ласка. Якщо хтось захотів побудувати курник та вирощувати курей – теж будь ласка. У нас тут повна демократія – кожен робить те, що йому подобається».

Аби залучити більше студентів та громадськість, щовівторка на фермі влаштовують обіди для всіх охочих, де, крім дегустації смачних страв з органічних продуктів, проводять лекції про органічні методи вирощування фруктових дерев, збереження насіння різних сортів, приготування компосту чи поради про те, як створити власну сертифіковану органічну ферму.

Щомісяця тут готують і смачну піцу на дровах, запрошуючи друзів та гостей. Студенти власноруч збудували надворі сільську піч із глини, піску та соломи. У такій печі можна випікати піцу цілий день, витрачаючи лише невелику кількість дров, бо саме глина утримує тепло так довго. Це ще один цікавий спосіб заохочення більшої кількості відвідувачів, які матимуть змогу краще познайомитися з фермою та органічними методами виробництва.

Створений навчальний курс розвиває розуміння студентів про екологічні зв’язки між виробництвом продовольства, здоров’ям людини та сталим розвитком планети. Цей курс дозволяє здобути необхідні знання та навички вирощування продуктів харчування навіть у межах міста, застосовуючи легку методику теплиць.

Багато студентів після відвідування ферми, отримавши практичний досвід у сталому виробництві, вирішили вже самостійно займатися органічним фермерством та втілити у життя здобуті навички.

Оскільки популярність студентської ферми зростає, все більше людей бажають працювати тут, ведуться переговори з керівництвом університету про виділення додаткових 10 соток землі, триває активний пошук будь-яких клаптиків землі поблизу студмістечка.

Нескладно, однак наскільки захопливо! Чи не здається Вам, що було б цікаво започаткувати таку практику й у вітчизняних університетах, особливо аграрного спрямування. Можливо, це і стало б одним зі шляхів відродження нашого занепалого сільського господарства та заохочення молодих людей повертатися у рідні села, щоб розвивати здорове сільське господарство на місцях.

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 11 (12)' 2010

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: