Підведено підсумки проекту збереження біорізноманіття Дністра

Share on Facebook

 

У рамках реалізації проекту «Збереження біологічного різноманіття карпатської частини басейну Дністра» Федерацією органічного руху України за підтримки Посольства Королівства Нідерландів, за участю фахівців Західноукраїнського орнітологічного товариства та Державного природознавчого музею НАН України на території Самбірського, Старосамбірського і Турківського районів Львівщини було досліджено стан біорізноманіття та проблеми його збереження, за результатами якого Федерація видала книгу та карту біорізноманіття регіону.


313

24 травня 2011 р. у Самборі за підтримки міського голови було проведено круглий стіл «Біологічне різноманіття басейну Верхнього Дністра та проблеми його збереження». Захід викликав жвавий інтерес серед освітян, молодіжних організацій та активістів міста. З доповідями виступили Голова Правління Федерації органічного руху України Є. Милованов та співавтор книги А. Бокотей, розповівши про досягнення проекту та презентувавши вищезгадану книгу та карту біорізноманіття регіону. Про стан екологічного виховання дітей у регіоні повідомили активісти організації «Пласт» і табору «Вовча школа».

У подібному форматі 25 травня за підтримки Старосамбірської РДА було проведено круглий стіл у місті Старий Самбір, у якому взяли участь десятки освітян району. Захоплюючими були виступи вчителів, які безпосередньо працюють з учнями над екологічними проектами. Зокрема, вчителька Г. Прокопик зі Стрілківської школи висвітила тему «Рідкісні рослини у флорі Прикарпаття Старосамбірського району».

Більшу частину тиражу книг та карт біорізноманіття регіону, а також книги бібліотеки журналу «ORGANIC UA» та підбірку журналів «ORGANIC UA» було передано Федерацією органічного руху України до бібліотек шкіл районів.

 

Цю та інші статті читайте на сторінках Всеукраїнського органік журналу "ORGANIC UA" 07-08 (18)' 2011

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: