Рінго Старр розпочав світове турне у Києві

Share on Facebook

 

4 червня 2011 р. у Києві в Палаці культури «Україна» Рінго Старр, учасник знаменитої ліверпульської четвірки «The Beatles», дав концерт, розпочавши нове світове турне. Відвідувачі київського концерту першими почули нову концертну програму екс-бітла разом із гуртом «All-Starr Band».


Рінго Старр

Після розпаду легендарного гурту 70-річний барабанщик є найактивнішим учасником: кожні кілька років він випускає альбоми та їздить з концертами по світу. Його останній альбом «Y Not» та відео-гра «The Beatles: Rock Band» виконано в органічному, старому і доброму стилі.

Рінго Старр, як і його давній колега Пол Маккартні (що давав концерт у Києві в червні 2008 р.), сповідує філософію миру, добра та гармонії з природою. Він навіть бажає, щоб день його народження визнали світовим Днем миру та добра. «Екс-жук» зовсім невимогливий, а в їжі віддає перевагу італійському вину, меду, органічним хлібобулочним виробам, органічним бананам та мінеральній воді, до речі, його органічні уподобання знайшли своє відображення у рейдері артиста під час нещодавнього візиту до України.

  

ЦІКАВО!

1 лютого 2008 р. в рідному для четвірки «The Beatles» Ліверпулі було відкрито тематичний готель «Hard Days Night Hotel». Кожен із 110 номерів присвячено одному з учасників ліверпульської четвірки. Нагадування про «The Beatles» чекають на відвідувачів і поза номерами. У холі готелю можна побачити вертушку «Yellow Submarine», а на стінах коридорів – рідкісні фотографії учасників групи. І, звичайно ж, у готелі постійно лунає музика «The Beatles». Сучасний європейський ресторан пропонує вишукані страви: органічного лосося, курчат і ягнятину.

 

Цю та інші статті читайте на сторінках Всеукраїнського органік журналу "ORGANIC UA" 07-08 (18)' 2011

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: