Виноград — універсальні ліки

Share on Facebook

 

Про цілющі властивості цієї ягоди було відомо давно. По Біблії, першою рослиною, висадженою на схилах гори Арарат після Потопу, був саме виноград. 


виноград

Ще греки й римляни, що жили до нашої ери, застосовували як ліки цю ягоду для відновлення сил і поліпшення обміну речовин. Древні люди використовували виноград проти ангіни й виразок у роті.

Виноград і його сік уже в ті часи були відомі як прекрасне сечогінне (у ньому до 70–80 % води, що містить розчинені цукри, кислоти вітаміни й солі), проносне (завдяки змісту глюкози), а також як загальнозміцнюючий та відхаркуючий засіб. До речі, остання властивість винограду пояснюється кислотами, що втримуються в ягодах. Вони злегка дратують дихальні шляхи, через що полегшується відділення мокротиння й зм’якшується кашель. Так, сорт «Ізабелла» рекомендують для лікування катарів дихальних шляхів, а мускат олександрійський – при запаленнях горла. А сушений виноград, тобто ізюм, служив смачною таблеткою при захворюваннях легенів, печінки.

У цій унікальній ягоді є чимало мікроелементів і мінеральних солей (цинк, кальцій, залізо, мідь, марганець, магній). Особливо багато в ній калію, тому вона корисна сердечникам. Медики радять налягати на виноград і тим, хто страждає від недокрів’я, оскільки збільшує кількість еритроцитів і підвищує рівень гемоглобіну.

Використовується практично вся ягода: починаючи від шкірки й закінчуючи листками. Наприклад, дуже корисний сік винограду. Так, літр напою за калорійністю не поступається півкіло яловичини або кіло риби. Тож чотири кілограми свіжого винограду чи кіло родзинок забезпечать вас запасом енергії на весь день. Сік нестиглих ягід винограду — прекрасний жарознижуючий засіб.
Корисні й виноградні кісточки. Біодобавки на їх основі зміцнюють стінки судин і зменшують ризик виникнення серцево-судинних захворювань. У народній медицині кісточки використовують при алергії.

Прекрасною сировиною служать вони й для косметологів. Наприклад, шампунь із маслом виноградних кісточок сприяє зміцненню й відновленню волосся, а масаж з використанням того ж масла приведе вашу шкіру в порядок – вона стане ніжною й гладкою.
Багаті аскорбіновою кислотою й листки винограду, які є коштовною добавкою до будь-яких салатів. Більше того, у кавказькій кухні вони дуже широко використовуються, що сприяє міцному здоров’ю на довгі роки.

Досить корисна й шкірка винограду, але не всякий шлунок з нею впорається. Тому під час курсу ампелотерапії лікарі радять людям, що страждають гастритом або виразковою хворобою, не їсти ягоди, а пити свіжовижатий сік.

Єдине, що доведеться враховувати, раз узялися за виноградолікування, полягає в тому, що попередньо потрібно підлікувати зуби, тому що кислоти й цукри виноградних ягід, потрапляючи на зуби, уражені карієсом, викликають біль і прискорюють їхнє руйнування. Тому дантисти радять після прийому винограду обов’язково полоскати рот.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: