На Сумщині ліквідували пожежу на хімічних складах

Share on Facebook

 

sumyfire

У Сумській обл. ліквідована пожежа на складі з 937 т непридатних та заборонених до використання пестицидів та отрутохімікатів, повідомляє прес-служба Головного управління МНС України.

 

Жертв та постраждалих немає. Загрози населенню та навколишньому середовищу немає, йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, 25 серпня на Сумщині у Середина-Будському районі горів склад отрутохімікатів - велетенський ангар із майже тисячею тонн отрути. Хімікати туди почали звозити ще з 70-го року для тимчасового зберігання, утім, до утилізації так і не дійшло.

 

В МНС припускають, що причиною займання, найімовірніше, стала волога. Напередодні була злива, й через дірявий дах дощова вода могла потрапити на отрутохімікати, це і спричинило реакцію і тління - звідти повалив ядучий дим.

 

Небезпеки для жителів довколишніх сіл уже немає, бо рятувальники обмежили доступ кисню в склад і дещо уповільнили хімічну реакцію. Тож про евакуацію населення не йшлося.

 

Як повідомлялося, 24 серпні в Охтирському районі Сумської області виникло загоряння сухої рослинності, що розповсюдилось на територію "Національного Гетьманського парку" і Державного підприємства "Охтирський агролісхгосп".

 

Всього пожежа знищила 4 га сухої рослинності на території "Національного Гетьманського парку" і 4 га лісової підстилки ДП "Охтирський агролісгосп".

 

13 серпня в місті Шостка Сумської області горів державний завод "Зірка" Міністерства промислової політики.

Вісім відділень Державної пожежної охорони пожежу ліквідували. Жертв і потерпілих немає.

 

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: