Під Києвом відкрилася екосадиба "Maison Blanche"

Share on Facebook

 

14 липня 2011 р. в 15 км від Києва по Житомирській трасі в с. Березівка відбулося відкриття екосадиби "Maison Blanche", що в перекладі з французької мови значить «Білий дім».


316Завітавши до екосадиби, гості можуть оцінити переваги відпочинку в еко готелі, де можна відпочити екологічно, тобто з найменшим впливом на оточуюче середовище, адже підбір будівельних матеріалів здійснювався з максимальним урахуванням екологічності; при прибиранні і пранні використовуються тільки безпечні, біорозкладані, екологічно дружні засоби; номери забезпечуються нехімічними косметичними засобами: 100% натуральним милом ручної роботи та органічним шампунем; в екосадибі використовуються енергоощадні технології тощо.

В органічному кафе ви зможете насолодитись здоровими блюдами, приготовленими з використанням високоякісних натуральних, місцевих або органічних продуктів,

В нагоді відвідувачам стане й магазин натуральних і органічних продуктів "Natur Boutique", який також розташований на території екосадиби й де можна придбати абсолютно різні товари як промислові, так і для харчового споживання на любий смак та гаманець.

 

Коментарі (1)
1Вівторок, 02 серпня 2011, 09:50
виктория
Экоусадьба Мезон Бланж уютна,интересный подход к оформлению.Особенно
мне понравилось аура этого места.Хотелось подольше посидеть в кафе почитать в небольшой библиотеке кафе.мой ребенок рисовал,прыгал на батуте и играл с живым кроликом.
И все это ненавязчиво и по доброму.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: